Nożyczki wysmukłe z 2-warstwowym uchwytem 5.1/2" Kennedy KEN5333920K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5.1/2" BI-MATERIAL GRIP SLIMLINE SCISSORS Kennedy KEN5333920K
Kennedy KEN-533-3920K
KEN5333920K
5.1/2" BI-MATERIAL GRIP SLIMLINE SCISSORS Kennedy
KEN-533-3920K
SM.CK016,7,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wygodna rękojeść z dwuwarstwowego materiału. Nożyczki o wysmukłym kształcie są idealne dla precyzyjnych i skomplikowanych szczegółowych prac.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140250802 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Długość | 140 (5 1/2") mm |
| Supplier Part No. | 5333920K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czarny Czerwony |
| Długość całkowita | 140mm 5-1/2" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Bi-Material |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Textile Thread |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Straight/Symmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | Tailors Scissor |