Obciągacz diamentowy 1,5 karata Senator SEN4961500K PRO25
dostępny
Cena regularna:
341,40 zł
Cena regularna:
277,56 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obciągacz diamentowy 1,5 karata Senator SEN4961500K
Senator SEN-496-1500K
SEN4961500K
Obciągacz diamentowy 1.50 KARAT Senator SEN4961500K
SEN-496-1500K
SM.CK016,187,7ZLNE
Do czyszczenia, obróbki i przywracania jakości powierzchni tarcz ściernych. Wyrównywanie powierzchni tarcz ściernych pozwala na ponowne używanie tarcz ściernych, przy zachowaniu ich koncentryczności i jakości ich powierzchni roboczej. Obróbka pozwala na usuwanie tępych ziaren ściernych i nalotu, brudu, które dostały się na powierzchnię tarczy podczas pracy. Po operacji czyszczenia, tarcze mają ponownie pierwotne właściwości ścierne.Te obciągacze zaleca sie do tarczy prostych (typ T1).
Zestaw 3-sztukowy
Do średnich warunków pracy. 1/2" Średnica x 6" (- 9100K).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Diamond Size | 1.50 ct |
| EAN13 Barcode | 5036140160286 |
| eCl@ss Code | 21019109 |
| For Wheel Diameter | Up to 500 mm |
| Supplier Part No. | SEN-496-1500K |
| UNSPSC Code | 23131515 |
| Waga | 149 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Suitable For Type | |
| Typ | |
| For use on Wheel | 500mm |
| Diamond Size | 1.50 ct carat |