Obciągacz diamentowy SP200 1/2"x6" 2 karaty Kennedy KEN4960200K
dostępny
Cena regularna:
$149.44
Cena regularna:
$121.49
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obciągacz diamentowy SP200 1/2"x6" 2 karaty Kennedy KEN4960200K
Kennedy KEN-496-0200K
Obciągacz diamentowy SP200 1/2"x6" 2.00 KARAT
KEN-496-0200K
Opis produktu
Końcówka diamentowa może być wymieniona na nową, kiedy się spłaszczy. Dzięki temu przedłuża się żywotność narzędzia (ceny wymiennych końcówek dostępne na żądanie).Wymiar uchwytu 1/2”x6”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Diamond Size | 2.00 ct |
| Kod EAN13 | 5036140109407 |
| Kod eCl@ss | 21019109 |
| For Wheel Diameter | 24" calowe |
| For Wheel Diameter | 600mm |
| Model, kod produktu | SP200 |
| Nr produktu | KEN-496-0200K |
| Kod UNSPSC | 23131515 |
| Waga | 170g |
KEN4960200K
OBCIAGACZ DIAMENTOWY SP200 1/2"x6" 2.00 KARAT Kennedy
KEN-496-0200K
SM.CK016,290,8ZLNE
Narzędzia Cromwell