Obcinak do rur kapilarnych CTP1 Kennedy KEN5884660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CTP1 CAPILLARY TUBE CUTTER Kennedy KEN5884660K
Kennedy KEN-588-4660K
KEN5884660K
CTP1 CAPILLARY TUBE CUTTER Kennedy
KEN-588-4660K
SM.CK016,31,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Te przecinaki do rur przeznaczone sÄ... do ciÄ™cia na czysto wy??arzanych rurek kapilarnych bez sp?‚aszczenia lub zniekszta?‚cania ciÄ™tej rurki. ZapewniajÄ... one czyste ciÄ™cie bez zmniejszania
wewnÄ™trznej ?›rednicy rury.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140247437 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 13 |
| Długość całkowita | 152 |
| Waga całkowita | 0.72 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | 5884660K |
| UNSPSC Code | 23241610 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 130mm 5" cal |
| Typ | Single Stroke Tube Cutter |
| Pipe Capacity | 3 to 32mm |
| Materiał ostrza | |
| Body Material | Stal |
| Special Features | |
| Maximum Pipe Capacity | 32mm |
| Minimum Pipe Capacity | 3mm |
| Compatible Pipe Material | Aluminium Brass Copper Stainless Steel Stal |
| Compatible Pipe Edge | |
| Maximum Pipe Thickness | mm |
| Number of Rollers | |
| Number of Cutter Wheels |