Obcinak do rur plastikowych 12-42mm Kennedy KEN5885842K KEN-588-5842K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
140,80 zł
Cena regularna:
114,47 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obcinak do rur plastikowych 12-42mm Kennedy KEN5885842K KEN-588-5842K
Kennedy KEN-588-5842K
Obcinak do rur plastikowych 12-42mm
KEN-588-5842K
Opis produktu
Ostrza ze stali nierdzewnej. Korpusy ze stali stopowej. Szersza dolna szczęka zapewnia równe ciecie pod kątem 90°. Mechanizm zapewnia dokładne, powtarzalne cięcia. 4 stopniowa grzechotka. Klamra druciana zapewnia zamknięcie obcinaka po pracy. Ostrza są wymienne. Nie wolno ciąć metalu.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Capacity | 12 - 42 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140015098 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 34 |
| Długość całkowita | 215 |
| Waga całkowita | 0.426 |
| Szerokość całk. | 96 |
| Ratchet stages | 7 |
| Supplier Part No. | 5885842K |
| UNSPSC Code | 23241610 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | |
| Model, kod produktu | |
| Type | Single Stroke Tube Cutter |
| Pipe Capacity | 12 to 42 mm |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Body Material | |
| Special Features | Replaceable Blade Safety Lock |
| Maximum Pipe Capacity | 42 mm 1-41/64" cal |
| Minimum Pipe Capacity | 12 mm 1/2" cal |
| Compatible Pipe Material | Plastic |
| Compatible Pipe Edge | |
| Maximum Pipe Thickness | |
| Number of Rollers | |
| Number of Cutter Wheels |
KEN5885842K
OBCINAK DO RUR PLASTIKOWYCH 12-42mm Kennedy
KEN-588-5842K
SM.CK016,108,7ZLNE
Narzędzia Cromwell