Obcinak nakrętek 12-16mm 1/2-5/8" rozmiar 2 Kennedy KEN5034160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OBCINAK NAKRETEK 1/2-5/8" (12-16mm) ROZ. 2 Kennedy KEN5034160K
Kennedy KEN-503-4160K
Obcinak nakrętek 1/2-5/8" (12-16mm) ROZ. 2
KEN-503-4160K
Opis produktu
Wykonane z kutej, utwardzonej, hartowanej stali. Do odblokowania uszkodzonych zablokowanych nakrętek.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 12 - 16mm |
| Capacity | 1/2" - 5/8" in |
| Kod EAN13 | 5036140010215 |
| Kod eCl@ss | 21110000 |
| Głębokosć całk./opak. | 18 |
| Długość całk./opak. | 195 |
| Waga całkowita | 0.178 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Model, kod produktu | 2 |
| Kod UNSPSC | 27111520 |
| Waga elementu | 170g |
KEN5034160K
OBCINAK NAKRETEK 1/2-5/8" (12-16mm) ROZ. 2 Kennedy
KEN-503-4160K
SM.CK016,48,4ZLNE
Narzędzia Cromwell