Obcinak nakrętek 16-22mm 5/8-7/8" rozmiar 3 Kennedy KEN5034220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OBCINAK NAKRETEK 5/8-7/8" (16-22mm) ROZ. 3 Kennedy KEN5034220K
Kennedy KEN-503-4220K
Obcinak nakrętek 5/8-7/8" (16-22mm) ROZ. 3
KEN-503-4220K
Opis produktu
Wykonane z kutej, utwardzonej, hartowanej stali. Do odblokowania uszkodzonych zablokowanych nakrętek.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 16 - 22mm |
| Capacity | 5/8" - 7/8" in |
| Kod EAN13 | 5036140010222 |
| Kod eCl@ss | 21110000 |
| Głębokosć całk./opak. | 23 |
| Długość całk./opak. | 206 |
| Waga całkowita | 0.42 |
| Szerokość całk./opak. | 85 |
| Model, kod produktu | 3 |
| Kod UNSPSC | 27111520 |
| Waga elementu | 350g |
KEN5034220K
OBCINAK NAKRETEK 5/8-7/8" (16-22mm) ROZ. 3 Kennedy
KEN-503-4220K
SM.CK016,64,3ZLNE
Narzędzia Cromwell