Obejm bramowy 350mm zarzucany do ciężkiej bramy polowej Matlock MTL9498700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obejm bramowy 350mm zarzucany do ciężkiej bramy polowej Matlock MTL9498700K
Matlock MTL-949-8700K
MTL9498700K
350mm MEDIUM THROW OVER LOOP FOR 3" GATES GALV. Matlock
MTL-949-8700K
SM.CK016,55,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Odpowiednia dla słupka bramy o grubości 75 mm. Wykończenie galwanizowane.
Dostarczane oddzielnie, -8690K i -8700K w opak. po 10kpl., -8710K w opak. po 5kpl.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065321 |
| Finish | BZP |
| Długość | 350 mm |
| Supplier Part No. | 156MPP0350GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Numer produktu | 156MPP0350GV |
| Typ produktu | Throw Over Gate Loops |
| Dostarczany z | |
| Size | 75mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Arm Length | 350mm |