Obrotowy wrzeciądz ze skoblem 200mm szary Matlock MTL9496250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obrotowy wrzeciądz ze skoblem 200mm szary Matlock MTL9496250K
Matlock MTL-949-6250K
MTL9496250K
200mm SWIVEL HASP & STAPLE GALVANISED Matlock
MTL-949-6250K
SM.CK016,32ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obrotowy wrzeciądz ze skoblem
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | HS147-PP0200GV |
| EAN13 Barcode | 5036140069695 |
| Długość | 8" cal |
| Długość | 200 mm |
| Finish | Galvanised |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Hinge Type | Single |
| Długość | 200mm 8" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | HS147-PP0200GV |
| Typ produktu | Swivel Hasp & Staple |
| Shackle Type | Horizontal |
| To Suit Shackle | mm |
| Szerokość | mm |