Oczko bramowe 200mm do ciężkich bram polowych Matlock MTL9498660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oczko bramowe 200mm do ciężkich bram polowych Matlock MTL9498660K
Matlock MTL-949-8660K
MTL9498660K
200mm ADJ. GATE EYES TO SUIT 19mm PIN BZP - E/GALV Matlock
MTL-949-8660K
SM.CK016,23,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasujące do trzpienia o średnicy 19 mm, o przedłużonym ramieniu. Wykończenie galwanizowane. Dostarczane oddzielnie, w opak. po 10 kpl.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065291 |
| Finish | BZP |
| Długość | 200 mm |
| Supplier Part No. | 165-PP0200ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | 200mm |
| Numer produktu | 165-PP0200ZP |
| Typ produktu | Adjustable Gate Eyes |
| Dostarczany z | |
| Size | 200mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Arm Length | mm |