Odkurzacz do czyszczenia na mokro i sucho 55l 1200W/2400W Kobe KBE2793170K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odkurzacz do czyszczenia na mokro i sucho 55l 1200W/2400W Kobe KBE2793170K
Kobe KBE-279-3170K
KBE2793170K
SM.CK016,2595ZLNE
KWDV55L
Suitable for industrial and commercial use. Two powerful motors, 1,200W and 2,400W for superior performance in cleaning large areas. Portable design with swivel stainless steel drum for easy emptying of waste and liquids. Trolley with two front swivel castor wheels for ease of movement and 2 large rear fixed wheels for enhanced stability.
Supplied with: three metre vacuum hose, 2x stainless steel extension pipes, 38mm brush tool, crevice tool, squeegee tool, round brush tool, crevice tool, paper filter cartridge for dry vacuuming and cloth filter for wet vacuuming.
Suction hose: 3m.
Capacity: 55 ltr.
Waga: 25.5kg.
Size (HxWxD): 880x490x540mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kobe Tools |
| EAN13 Barcode | 5036140249547 |
| eCl@ss Code | 21050601 |
| Głębokość całk. | 510 |
| Długość całk. | 980 |
| Waga całkowita | 27.96 |
| Szerokość całk. | 550 |
| Sup. Part No. | 3239W |
| UNSPSC Code | 47121602 |
| Voltage | 240V |
| Waga | 25.5 kg |