Odkurzacz do pracy na mokro i na sucho 1200 W 20L Inox RD-WC10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Maszyny Raider są również szeroko rozpowszechnione w branży budowlanej. Gama oferowanych narzędzi może zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, w zależności od wymagań i skali pracy.
The RD-WC10 Dry & Odkurzacz do pracy na mokro oferuje wyjątkową siłę ssania, doskonałą efektywność energetyczną, wysokiej jakości akcesoria i maksymalny komfort użytkownika. Model posiada:
- Pojemnik ze stali nierdzewnej
- Konstrukcja na kółkach
- Na mokre i suche nawierzchnie
| Maksymalna prędkość podawania | 4100 l/min |
| Długość kabla | 2,5 m |
| Znamionowa moc wejściowa | 1200 W |
| Średnica węża | 30 mm |
| Pojemność zbiornika ~ | 20 l |
| Typ napięcia znamionowego | Przewodowe — sieć elektryczna |
| Podciśnienie | 18 kPa |
| Gniazdo elektronarzędzia | NIE |
| Długość węża | 1,5 m |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
Wyposażenie:
| Wąż elastyczny karbowany | 1 szt. |