Ogniwo reparacyjne 5mm Matlock MTL9783300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ogniwo reparacyjne 5mm Matlock MTL9783300K
Matlock MTL-978-3300K
MTL9783300K
5mm STEEL MENDING LINK -CHAIN JOIN BZP-E/GALV (5) Matlock
MTL-978-3300K
SM.CK016,14,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jest to proste ogniwo z „odwiniętymi” końcami w miejscu przecięcia ogniwa, gdzie była największa wytrzymałość. Doskonałe do łączenia lub naprawiania łańcuchów.
Wykończenie: galwanizowany.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140066656 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 1 1/4" cal |
| Długość | 32 mm |
| Size | 5 mm |
| Supplier Part No. | 305-PP0050ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 32mm 1 1/4" cal |
| Numer produktu | 305-PP0050ZP |
| Typ produktu | Mending Links |
| Size | 5mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Package Quantity | 5 |