Okrągły pędzel Fitch z rączką z naturalnego drewna KEN5336680K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.2 ROUND FITCH BRUSH NATURAL WOODEN HANDLE Kennedy KEN5336680K
Kennedy KEN-533-6680K
KEN5336680K
No.2 ROUND FITCH BRUSH NATURAL WOODEN HANDLE Kennedy
KEN-533-6680K
SM.CK016,1,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pędzle płaskie z naturalnego białego włosia fitch (tchórz) z długim naturalnym drewnianym uchwytem i stalową tulejką.
Doskonałe dla "wejscia" do narożników i okien, malowania kolein, wyżłobien i generalnego malowania. Często używane do czyszczenia na sucho / kurzu na delikatnych obiektach lub w trudno dostępnych miejscach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Brush Width | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140229013 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No.2 |
| Supplier Part No. | 5336680K |
| Typ | Round |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 290mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 6mm 1/4" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Dust/Swarf Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Round Blunt |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | No.2 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Natrual |
| Brush Length | 15mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Cleaning/Dusting Brush Painting/Covering Brush |