Ołówek artystyczny No.7 w obsadzie z miękkiego drzewa Kennedy KEN5336450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.7 ARTIST PENCIL BRUSHWOODEN HANDLE Kennedy KEN5336450K
Kennedy KEN-533-6450K
KEN5336450K
No.7 ARTIST PENCIL BRUSHWOODEN HANDLE Kennedy
KEN-533-6450K
SM.CK016,5,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Drewniany uchwyt. Każdy pędzel jest oznaczony co do jego wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140229167 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No.7 |
| Supplier Part No. | 5336450K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 190mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | mm |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Medium Point |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Hair |
| Brush Size Number | No.7 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Brown |
| Brush Length | 21mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |