Opadające rygle drzwi garażowych 600mm Matlock MTL9497075K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opadające rygle drzwi garażowych 600mm Matlock MTL9497075K
Bardzo wytrzymały produkt mający liczne zastosowania. Wykonany ze stali powleczonej galwanicznie.
Matlock MTL-949-7075K
MTL9497075K
600mm GARAGE DOOR BOLT PRE-PACKED + FITTINGS GALV. Matlock
MTL-949-7075K
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140067042 |
| Finish | BZP |
| Długość | 600 mm |
| Supplier Part No. | 9497075K |
| UNSPSC Code | 31160000 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Długość | 600mm |
| Model, kod produktu | 260TR600GV |
| Typ produktu | Door Bolts |
| Szerokość |
SM.CK016,103,3ZLNE
Narzędzia Cromwell