Opaska ścierna No.10 19x38mm P120 prosta AlOx York Abrasives YRK2057200K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaska ścierna No.10 19x38mm ALOx P120 prosta York Abrasives YRK2057200K
York Abrasives YRK-205-7200K
YRK2057200K
Opaska ścierna prosta No.10 19x38mm AL/OX P120 York Abrasives YRK2057200K
YRK-205-7200K
Spiralnie nawinięte płótno ścierne, podczas pracy odsłania ciągle nowe warstwy. Używa się do usuwania odprysków po spawaniu,okrawania, wygładzania, polerowania. Konieczny jest stalowy trzpień by utrzymać jakość operacji.
Maksymalne prędkości:
Do 12mm średn. 22,000 obrotów na minutę
Do 19mm średn. 18000 obrotów na minutę
Do 25mm średn. 10,000 obrotów na minutę
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | York |
| Średnica | 19 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140216433 |
| eCl@ss Code | 21011309 |
| Ziarnistość | P120 |
| Długość | 38 mm |
| Supplier Part No. | YRK-205-7200K |
| Type | CR10 |
| UNSPSC Code | 31191516 |
| Weight per 100 | 1500 g |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P120 |
| Maximum Operating Speed | 18000 rpm revolutions per minute |
| Długość całkowita | 38mm |
| Type | CR10 |
| Średnica | 19mm |
| Materiał ścierny | |
| Mandrel Type | |
| Cartridge Shape | Straight |
SM.CK016,4,8ZLNE