Opaska ścierna No.4 6x38mm P120 prosta AlOx York Abrasives YRK2057260K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaska ścierna No.4 6x38mm ALOx P120 prosta York Abrasives YRK2057260K
York Abrasives YRK-205-7260K
YRK2057260K
Opaska ścierna prosta No.4 6x38mm AL/OX P120 York Abrasives YRK2057260K
YRK-205-7260K
SM.CK016,3ZLNE
Spiralnie nawinięte płótno ścierne, podczas pracy odsłania ciągle nowe warstwy. Używa się do usuwania odprysków po spawaniu,okrawania, wygładzania, polerowania. Konieczny jest stalowy trzpień by utrzymać jakość operacji.
Maksymalne prędkości:
Do 12mm średn. 22,000 obrotów na minutę
Do 19mm średn. 18000 obrotów na minutę
Do 25mm średn. 10,000 obrotów na minutę
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140216457 |
| eCl@ss Code | 21011309 |
| Ziarnistość | P120 |
| Długość | 38 mm |
| Supplier Part No. | 2057260K |
| Typ | CR4 |
| UNSPSC Code | 31191516 |
| Weight per 100 | 200 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P120 |
| Maximum Operating Speed | 22,000 rpm revolutions per minute |
| Długość całkowita | 38mm |
| Typ | CR4 |
| Średnica | 6.0mm |
| Materiał ścierny | Aluminium oxide |
| Mandrel Type | CRM4 |
| Cartridge Shape | Straight |