Opaska ścierna No.8 12x38mm P60 prosta AlOx York Abrasives YRK2057150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaska ścierna No.8 12x38mm ALOx P60 prosta York Abrasives YRK2057150K
York Abrasives YRK-205-7150K
YRK2057150K
Opaska ścierna prosta No.8 12x38mm AL/OX P60 York Abrasives YRK2057150K
YRK-205-7150K
SM.CK016,3ZLNE
Spiralnie nawinięte płótno ścierne, podczas pracy odsłania ciągle nowe warstwy. Używa się do usuwania odprysków po spawaniu,okrawania, wygładzania, polerowania. Konieczny jest stalowy trzpień by utrzymać jakość operacji.
Maksymalne prędkości:
Do 12mm średn. 22,000 obrotów na minutę
Do 19mm średn. 18000 obrotów na minutę
Do 25mm średn. 10,000 obrotów na minutę
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140216396 |
| eCl@ss Code | 21011309 |
| Ziarnistość | P60 |
| Długość | 38 mm |
| Waga całkowita | 0.007 |
| Supplier Part No. | 2057150K |
| Typ | CR8 |
| UNSPSC Code | 31191516 |
| Weight per 100 | 670 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P60 |
| Maximum Operating Speed | 22,000 rpm revolutions per minute |
| Długość całkowita | 38mm |
| Typ | CR8 |
| Średnica | 12.0mm |
| Materiał ścierny | Aluminium oxide |
| Mandrel Type | CRM5 |
| Cartridge Shape | Straight |