Opaski zaciskowe 12x650mm 100szt. Edison EDI5152910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 12x650mm 100szt. Edison EDI5152910K
Edison EDI-515-2910K
EDI5152910K
PASKI ZACISKOWE, 12.0x650mm (opak-100) Edison
EDI-515-2910K
KC-016,159,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 | 5036140007987 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Długość | 650 mm |
| Głębokość całkowita | 80 |
| Długość całkowita | 860 |
| Waga całkowita | 1.40 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Oznaczenie | CHS-12 x 650 |
| UNSPSC | 39121703 |
| Szerokość | 12mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Numer produktu | CHS-12 X 650 |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C Celsius |
| Cable Tie Length | 650mm m metre |
| Cable Tie Width | 12mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 185mm |
| Tensile Strength | 114kg |
| Cable Tie Dimensions | 12mm x 650mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | |
| Cable Tie Gun Capacity Range | |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |