Opaski zaciskowe 2,5x160mm 100szt. Edison EDI5152130K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 2,5x160mm 100szt. Edison EDI5152130K
Edison EDI-515-2130K
EDI5152130K
PASKI ZACISKOWE, 2.5x160mm (opak-100) Edison
EDI-515-2130K
SM.CK016,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 260 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Waga | 0.052 |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Producent | Edison |
| Supplier Part No. | 5152130K |
| EAN13 Barcode | 5036140007628 |
| Kolor | Natural |
| Długość | 160 mm |
| Szerokość | 2.5mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 160 mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Product Number | |
| Szerokość | 2.5 mm |
| Tensile Strength | 8kg |
| Pack Quantity | 100 |