Opaski zaciskowe 2,5x200mm czarne 100szt. Edison EDI5150020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 2,5x200mm czarne 100szt. Edison EDI5150020K
Edison EDI-515-0020K
EDI5150020K
Opaski zaciskowe kolor czarny 2.5x200mm 100szt. Edison
EDI-515-0020K
SM.CK016,9,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140255999 |
| Size | 2.5x200mm |
| Supplier Part No. | 5150020K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 200mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | Nylon |
| Szerokość | 2.5mm |
| Tensile Strength | 8kg |
| Pack Quantity | 100 |