Opaski zaciskowe 3,5x200mm 100szt. Edison EDI5152230K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 3,5x200mm 100szt. Edison EDI5152230K
Edison EDI-515-2230K
EDI5152230K
PASKI ZACISKOWE, 3.5x200mm (opak-100) Edison
EDI-515-2230K
SM.CK016,10,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 Barcode | 5036140007680 |
| Długość | 200 mm |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 295 |
| Waga całkowita | 0.10 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Supplier Part No. | 5152230K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Szerokość | 3.5 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 200mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Szerokość | 3.5mm |
| Tensile Strength | 18kg |
| Pack Quantity | 100 |