Opaski zaciskowe 3,6mm 400szt. Edison EDI5153220K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 3,6mm 400szt. Edison EDI5153220K
EDI-515-3220K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Edison |
| EAN13 Barcode | 5036140256415 |
| Supplier Part No. | 5153220K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | mm |
| Lock Type | Pawl |
| Model, kod produktu | |
| Szerokość | 3.6 mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Tensile Strength | 18kg |
| Pack Quantity | 400 |