Opaski zaciskowe 3,6x200mm 100szt. Edison EDI5151110K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 3,6x200mm 100szt. Edison EDI5151110K
Edison EDI-515-1110K
EDI5151110K
OPASKI ZACISKOWE NATURALNES3.6x200mm 100szt. Edison
EDI-515-1110K
KC-016,10,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Suitable for securing or retaining cables, pipe bundles and objects of various shapes and sizes. The design of the head guarantees a high tensile strength while allowing a very low insertion force.
Manufactured from high quality nylon: UL approved polyamide 6.6, 94V-2
Heat resistant up to 85°C.
Flame-retardant
Supplied in pack of 100.
All Dimensions are approximate.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 | 5036140256200 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Rozmiar | 3.6x200mm |
| Oznaczenie | EDI-515-1110K |
| UNSPSC | 39121703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Numer produktu | |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C Celsius |
| Cable Tie Length | 200mm m metre |
| Cable Tie Width | 3.6mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 53mm |
| Tensile Strength | 18kg |
| Cable Tie Dimensions | 3.6mm x 200mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | mm |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | mm |
| Cable Tie Gun Capacity Range | mm |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |