Opaski zaciskowe 4,8x120mm czarne 100szt. Edison EDI5150200K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 4,8x120mm czarne 100szt. Edison EDI5150200K
Edison EDI-515-0200K
EDI5150200K
KC-016,8,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Suitable for securing or retaining cables, pipe bundles and objects of various shapes and sizes. Manufactured from high quality nylon: UL approved polyamide 6.6, 94V-2. Heat resistant up to 85°C. Flame-retardant. Supplied in pack of 100.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 | 5036140256040 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Rozmiar | 4.8x120mm |
| Oznaczenie | EDI-515-0200K |
| UNSPSC | 39121703 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Numer produktu | |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C degree Celsius |
| Cable Tie Length | 120mm m metre |
| Cable Tie Width | 4.8mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 24mm |
| Tensile Strength | 22kg |
| Cable Tie Dimensions | 4.8mm x 120mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | mm |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | mm |
| Cable Tie Gun Capacity Range | mm |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |