Opaski zaciskowe 4,8x300mm 100szt. Edison EDI5152350K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 4,8x300mm 100szt. Edison EDI5152350K
Edison EDI-515-2350K
EDI5152350K
PASKI ZACISKOWE, 4.8x300mm (opak-100) Edison
EDI-515-2350K
SM.CK016,25ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 390 |
| Szerokość całk. | 120 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Waga | 0.16 |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Producent | Edison |
| Supplier Part No. | 5152350K |
| EAN13 Barcode | 5036140007789 |
| Kolor | Natural |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 4.8mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 300 mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Product Number | CHS-5 X 300 |
| Szerokość | 4.8 mm |
| Tensile Strength | 22kg |
| Pack Quantity | 100 |