Opaski zaciskowe 4,8x370mm 100szt. Edison EDI5151230K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 4,8x370mm 100szt. Edison EDI5151230K
Edison EDI-515-1230K
EDI5151230K
OPASKI ZACISKOWE NATURALNES4.8x370mm 100szt. Edison
EDI-515-1230K
SM.CK016,36ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 Barcode | 5036140256262 |
| Size | 4.8x370mm |
| Supplier Part No. | 5151230K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 4.8mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | Nylon |
| Szerokość | 370mm |
| Tensile Strength | 22kg |
| Pack Quantity | 100 |