Opaski zaciskowe 4,8x430mm 100szt. Edison EDI5151240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 4,8x430mm 100szt. Edison EDI5151240K
Edison EDI-515-1240K
EDI5151240K
OPASKI ZACISKOWE NATURALNES4.8x430mm 100szt. Edison
EDI-515-1240K
SM.CK016,41,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Producent | Edison |
| Supplier Part No. | 5151240K |
| EAN13 Barcode | 5036140256279 |
| Size | 4.8x430mm |
| Kolor | Natural |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 4.8mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | Nylon |
| Szerokość | 430mm |
| Tensile Strength | 22kg |
| Pack Quantity | 100 |