Opaski zaciskowe 7,9x400mm 100szt. Edison EDI5152630K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 7,9x400mm 100szt. Edison EDI5152630K
Edison EDI-515-2630K
EDI5152630K
PASKI ZACISKOWE, 7.9x400mm (opak-100) Edison
EDI-515-2630K
SM.CK016,49,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 550 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Waga | 0.48 |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Producent | Edison |
| Supplier Part No. | 5152630K |
| EAN13 Barcode | 5036140007901 |
| Kolor | Natural |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 7.9 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 400 mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Product Number | CHS-8 X 400 |
| Szerokość | 7.9 mm |
| Tensile Strength | 55kg |
| Pack Quantity | 100 |