Opaski zaciskowe 7,9x450mm 100szt. Edison EDI5152650K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 7,9x450mm 100szt. Edison EDI5152650K
Edison EDI-515-2650K
EDI5152650K
PASKI ZACISKOWE, 7.9x450mm (opak-100) Edison
EDI-515-2650K
SM.CK016,64,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 Barcode | 5036140007925 |
| Długość | 450 mm |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 580 |
| Waga całkowita | 0.52 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Supplier Part No. | 5152650K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Szerokość | 7.9 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 450mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Szerokość | 7.9mm |
| Tensile Strength | 55kg |
| Pack Quantity | 100 |