Opaski zaciskowe 7x200mm 100szt. Edison EDI5152510K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 7x200mm 100szt. Edison EDI5152510K
Edison EDI-515-2510K
EDI5152510K
KC-016,25ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 | 5036140007840 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Długość | 200 mm |
| Głębokość całkowita | 35 |
| Długość całkowita | 370 |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Oznaczenie | EDI-515-2510K |
| UNSPSC | 39121703 |
| Szerokość | 7mm |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Numer produktu | |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C degree Celsius |
| Cable Tie Length | 200mm m metre |
| Cable Tie Width | 7mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 53mm |
| Tensile Strength | 55kg |
| Cable Tie Dimensions | 7mm x 200mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | |
| Cable Tie Gun Capacity Range | mm |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |