Opaski zaciskowe 9x530mm czarne 100szt. Edison EDI5150400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 9x530mm czarne 100szt. Edison EDI5150400K
Edison EDI-515-0400K
EDI5150400K
Opaski zaciskowe kolor czarny 9.0x530mm 100szt. Edison
EDI-515-0400K
SM.CK016,96ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140256132 |
| Size | 9.0x530mm |
| Supplier Part No. | 5150400K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 530mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | Nylon |
| Szerokość | 9mm millimetre |
| Tensile Strength | 80kg |
| Pack Quantity | 100 |