Opaski zaciskowe do worków 8" 1000szt. Avon AVN8350810K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
8" PVC COATED SACK TIES (PK-1000) Avon AVN8350810K
Avon AVN-835-0810K
AVN8350810K
8" PVC COATED SACK TIES (PK-1000) Avon
AVN-835-0810K
SM.CK016,96,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej pokryte PVC, do zamykania worków polipropylenowych i polietylenowych. Wykonane z drutu o grubości 1.2mm. Posiadają otwory na obu koncach. Sprzedawane w paczkach po 1000 sztuk, łatwe w użytku z przyrządem do wiązania, sprzedawany osobno.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140324909 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Supplier Part No. | 8350810K |
| UNSPSC Code | 24140000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stainless Steel |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Typ | Sack Ties |