Oprawka do czujnika dźwigniowego Kennedy KEN3019840K KEN-301-9840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do czujnika dźwigniowego Kennedy KEN3019840K KEN-301-9840K
Kennedy KEN-301-9840K
KEN3019840K
OPRAWKA DO CZUJNIKA DZWIGNIOWEGO Kennedy
KEN-301-9840K
SM.CK016,92,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Zapasowy uchwyt do czujników zegarowych typu dźwigniowego Kennedy/Oxford.Uwaga: bez czujnika zegarowego.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Opis | Universal Holder |
| Kod EAN13 | 5036140106833 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Nr produktu | KEN-301-9840K |
| Typ | 1/4" ID |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 20g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Steel |
| Product Number | |
| Spigot Size | mm millimetre 1/4" in. inch |
| Stem Diameter | mm millimetre in. inch |
| To Suit | For Lever Type (not easy read) |
| Type | Replacement Part |