Oprawka do gwintowania z kompensacją osiową MAS Indexa IND1448620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$585.54
Cena regularna:
$476.05
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do gwintowania z kompensacją osiową MAS Indexa IND1448620K
Indexa IND-144-8620K
IND1448620K
BT50 SZ1 TENSION/COMPRESSION TAP HOLDER Indexa IND1448620K
IND-144-8620K
SM.CK016,1755ZLNE
MAS 403 BT Chwyt stożkowy
Oprawki z kompensacją osiową. Odpowiednie do użycia w wiertarkach stacjonarnych oraz centrach obróbczych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1448620K |
| EAN13 Barcode | 5036140285330 |
| Shank | BT50 |
| Extension Range | 15.0 |
| Compression Range | 15.0 |
| Range | M3-M12 |
| Rozmiar tulejki | SC19 |
| Dimensions D | 38mm |
| Wymiar L | 80 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 38mm millimetre |
| Shank Size | BT50 |
| l | 80mm |
| Collet Size (d) | SC19 |
| Tapping Range | M3-M12 |