Oprawka do imaków T.0 szybkowymiennych Indexa IND4455020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
391,10 zł
Cena regularna:
317,97 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.0 szybkowymiennych Indexa IND4455020K
Indexa IND-445-5020K
IND4455020K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.0 Indexa IND4455020K
IND-445-5020K
Opis produktu
Typ standardowyOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 35mm |
| Producent | Indexa |
| C | 32mm |
| D | 8mm |
| E | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140060302 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 14mm |
| Lumens | 73mm |
| Głębokosć całk./opak. | 95 |
| Długość całk./opak. | 35 |
| Waga całkowita | 0.5 |
| Szerokość całk./opak. | 75 |
| Nr produktu | IND-445-5020K |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T.0 |
SM.CK016,289,2ZLNE