Oprawka do przecinaków T.2 Indexa IND4455380K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 143,20 zł
Cena regularna:
929,43 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do przecinaków T.2 Indexa IND4455380K
Indexa IND-445-5380K
IND4455380K
Oprawka do przecinaków T.2 Indexa IND4455380K
IND-445-5380K
Opis produktu
Oprawki do szybkowymiennych imakówSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 57mm |
| Producent | Indexa |
| C | 39.5mm |
| D | 33.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140060418 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| Lumens | 98.5mm |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T.2 |
SM.CK016,615,4ZLNE