Oprawka stała do gwintowania bez kompensacji osiowej ISO/DIN Indexa IND1448542K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$316.96
Cena regularna:
$257.69
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka stała do gwintowania bez kompensacji osiowej ISO/DIN Indexa IND1448542K
Indexa IND-144-8542K
IND1448542K
DIN69871-A,50 SZ2 RIGID TAP HOLDER QC COOLANT INDEXA IND1448542K
IND-144-8542K
KC-016,950ZN/SM.[NM]
Z wewnętrznym chłodzeniem. Odpowiednie do użycia w maszynach CNC ustawianych na sztywne gwintowanie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Rozmiar tulejki | SC31 |
| Dimensions D | 50mm |
| Dimensions l | 98 mm |
| EAN13 | 5036140285309 |
| Range | M6-M20 |
| Shank | DN50 |
| Oznaczenie | 21680/50A |
| UNSPSC | 27112807 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 50.0mm |
| Shank Size | DN50 |
| l | 98mm |
| Collet Size (d) | SC31 |
| Tapping Range | M6-M20 |