Oprawka stała do gwintowania bez kompensacji osiowej MAS Indexa IND1448520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 784,90 zł
Cena regularna:
1 451,14 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka stała do gwintowania bez kompensacji osiowej MAS Indexa IND1448520K
Indexa IND-144-8520K
IND1448520K
BT50 SZ1 RIGID TAP HOLDER QC COOLANT Indexa IND1448520K
IND-144-8520K
SM.CK016,1475ZLNE
MAS 403 BT Chwyt stożkowy
Z wewnętrznym chłodzeniem. Odpowiednie do użycia w maszynach CNC ustawianych
na sztywne gwintowanie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Rozmiar tulejki | SC19 |
| Dimensions D | 33mm |
| Wymiar L | 78 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140285279 |
| Range | M3-M12 |
| Shank | BT50 |
| Supplier Part No. | 1448520K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 33mm millimetre |
| Shank Size | BT50 |
| l | 78mm |
| Collet Size (d) | SC19 |
| Tapping Range | M3-M12 |