Oprawka zaciskowa BT30-SL20-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443414K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$95.65
Cena regularna:
$77.76
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT30-SL20-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443414K
Indexa IND-144-3414K
IND1443414K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT30-SL20-063 INDEXA IND1443414K
IND-144-3414K
KC-016,286,6ZN/SM.[NM]
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| D | 48 mm |
| EAN13 | 5036140083479 |
| ecl@ss | 21021101 |
| Lumens | 63 mm |
| Waga całkowita | 0.76 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL20 |
| Oznaczenie | BT30-SL20-063 |
| UNSPSC | 23290000 |
| Waga elementu | 817 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 63mm |
| Numer produktu | BT30-SL20-063 |
| Spigot Diameter | SL20 |
| Waga | 0.81kg |
| Średnica | 48mm |
| Typ chwytu | BT30 |
| Rozmiar | |
| Bore Size | mm |