Oprawka zaciskowa BT40-ER16-100 ER Indexa IND1442800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
641,10 zł
Cena regularna:
521,22 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-ER16-100 ER Indexa IND1442800K
Indexa IND-144-2800K
IND1442800K
KC-016,367,5ZN/SM.[NM]
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewnosć chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403ąą.(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/Aąą.
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocująceąą
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Collet Diameter | ER16 |
| D | 28 mm |
| EAN13 | 5036140083332 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Lumens | 100 mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Oznaczenie | IND-144-2800K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Waga elementu | 1240 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całkowita | 100mm |
| Numer produktu | BT40-ER16-100 |
| Shank | BT40 |
| Waga | 1240 g gramkg |
| Średnica | 28mm |
| Liczba elementów | |
| Collet Capacity | ER16 |
| Standard, norma | BT = BT-MAS 403 |