Oprawka zaciskowa BT40-ER32-070 ER Indexa IND1442806K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
616,00 zł
Cena regularna:
500,81 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-ER32-070 ER Indexa IND1442806K
Indexa IND-144-2806K
IND1442806K
KC-016,347,2ZN/SM.[NM]
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewnosć chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403ąą.(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/Aąą.
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocująceąą
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Collet Diameter | ER32 |
| D | 50 mm |
| EAN13 | 5036140083363 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Lumens | 70 mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Oznaczenie | IND-144-2806K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Waga elementu | 1299 g |