Oprawka zaciskowa BT40-SL08-050 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
346,90 zł
Cena regularna:
282,03 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL08-050 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443440K
Indexa IND-144-3440K
IND1443440K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT40-SL08-050 Indexa IND1443440K
IND-144-3440K
SM.CK016,286,6ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 28 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083493 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 50 mm |
| Waga całkowita | 1.06 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL08 |
| Supplier Part No. | 1443440K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 1109 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 50mm |
| Numer produktu | BT40-SL08-050 |
| Spigot Diameter | SL08 |
| Waga | 1.11kg |
| Średnica | 28mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Size | |
| Bore Size | mm |