Oprawka zaciskowa BT40-SL10-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443448K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
352,60 zł
Cena regularna:
286,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL10-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443448K
Indexa IND-144-3448K
IND1443448K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT40-SL10-063 Indexa IND1443448K
IND-144-3448K
SM.CK016,291,3ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 35 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083509 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 63 mm |
| Waga całkowita | 1.14 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL10 |
| Supplier Part No. | 1443448K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 1234 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 63mm |
| Numer produktu | BT40-SL10-063 |
| Spigot Diameter | SL10 |
| Waga | 1.23kg |
| Średnica | 35mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Size | |
| Bore Size | mm |