Oprawka zaciskowa BT40-SL16-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443452K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$99.42
Cena regularna:
$80.83
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL16-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443452K
Indexa IND-144-3452K
IND1443452K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT40-SL16-063 Indexa IND1443452K
IND-144-3452K
SM.CK016,297,9ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 48 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083547 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 63 mm |
| Waga całkowita | 1.33 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL16 |
| Supplier Part No. | 1443452K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 1420 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 63mm |
| Numer produktu | BT40-SL16-063 |
| Spigot Diameter | SL16 |
| Waga | 1.42kg |
| Średnica | 48mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Size | |
| Bore Size | mm |