Oprawka zaciskowa BT40-SL20-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443454K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
360,60 zł
Cena regularna:
293,17 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL20-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443454K
Indexa IND-144-3454K
IND1443454K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT40-SL20-063 Indexa IND1443454K
IND-144-3454K
SM.CK016,297,9ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 52 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083561 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 63 mm |
| Waga całkowita | 1.47 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL20 |
| Supplier Part No. | 1443454K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 1471 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 63mm |
| Numer produktu | BT40-SL20-063 |
| Spigot Diameter | SL20 |
| Waga | 1.47kg |
| Średnica | 52mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Size | |
| Bore Size | mm |