Oprawka zaciskowa BT40-SL32-070 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443457K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
375,40 zł
Cena regularna:
305,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL32-070 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443457K
Indexa IND-144-3457K
IND1443457K
KC-016,310,2ZN/SM.[NM]
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| D | 72 mm |
| EAN13 | 5036140083592 |
| ecl@ss | 21021101 |
| Lumens | 70 mm |
| Waga całkowita | 1.8 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL32 |
| Oznaczenie | IND-144-3457K |
| UNSPSC | 23290000 |
| Waga elementu | 2.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 70mm |
| Numer produktu | BT40-SL32-070 |
| Spigot Diameter | SL32 |
| Waga | 2.0kg |
| Średnica | 72mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Rozmiar | |
| Bore Size | mm |