Oprawka zaciskowa BT50-ER16-150 ER Indexa IND1442818K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 039,50 zł
Cena regularna:
845,12 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT50-ER16-150 ER Indexa IND1442818K
Indexa IND-144-2818K
IND1442818K
Oprawka zaciskowa BT50-ER16-150 ER Indexa IND1442818K
IND-144-2818K
SM.CK016,895,1ZLNE
BT = BT-MAS 403
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewnosć chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403.......(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A.......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Collet Diameter | ER16 |
| D | 28 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083400 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Lumens | 150 mm |
| Typ chwytu | BT50 |
| Supplier Part No. | 1442818K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Waga elementu | 4186 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całkowita | 150mm |
| Numer produktu | 214-31452 |
| Shank | BT50 |
| Waga | 4186 g gram kg |
| Średnica | 28mm |
| Collet Capacity | ER16 |
| Standard, norma | BT = BT-MAS 403 |