Oprawka zaciskowa BT50-ER32-130 ER Indexa IND1442834K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
738,10 zł
Cena regularna:
600,08 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT50-ER32-130 ER Indexa IND1442834K
Indexa IND-144-2834K
IND1442834K
Oprawka zaciskowa BT50-ER32-130 ER INDEXA IND1442834K
IND-144-2834K
KC-016,666,3ZN/SM.[NM]
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewność chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403ąą.(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/Aąą.
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocująceąą
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Collet Diameter | ER32 |
| D | 50 mm |
| EAN13 | 5036140083424 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Lumens | 130 mm |
| Typ chwytu | BT50 |
| Oznaczenie | IND-144-2834K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Waga elementu | 4664 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całkowita | 130mm |
| Numer produktu | BT50-ER32-130 |
| Shank | BT50 |
| Waga | 4664 g gramkg |
| Średnica | 50mm |
| Liczba elementów | |
| Collet Capacity | ER32 |
| Standard, norma | BT = BT-MAS 403 |